KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545470
nr 1454 5470
Gustav Stenberg
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, "Österlånggatan", Stockholmsmotiv från Gamla Stan. Signerad. Olja på duk, 55x46cm, yttermått inklusive ram: 71x62cm
Gustav Stenberg, svensk bildkonstnär född 1924.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:14:36
14/3 17:12:14